http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/707913mIB_mini_book_01.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/110928mIB_mini_book_02.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/910306mIB_mini_book_03.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/207486mIB_mini_book_04.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/967681mIB_mini_book_05.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/436276mIB_mini_book_06.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/752171mIB_mini_book_07.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/502075IB_mini_book_08.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/478831IB_mini_book_09.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/997367IB_mini_book_10.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/392886IB_mini_book_11.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457328IB_mini_book_12.jpg

Home Aktualności Wydarzenia
Wydarzenia
18 Konferencja Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Gdańsk PDF Wydrukuj e-mail
Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Katedrę Inżynierii Biomedycznej 18 Konferencji Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej .

XVIII Krajowa Konferencja Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej jest konferencyjną cykliczną, ogólnokrajową, z udziałem gości zagranicznych. Jej tematyka obejmuje zagadnienia z zakresu analiz interdyscyplinarnych na pograniczu nauk technicznych, medycznych i biologicznych. Badania tego typu prowadzone są w celu udoskonalania produkcji i obsługi sprzętu medycznego, urządzeń diagnostycznych, oprzyrządowania obrazującego, wyposażenia laboratoryjnego, lekarstw oraz innego rodzaju środków służących terapii.
 
Szkolenie - aspekty kształcenia PDF Wydrukuj e-mail
Serdecznie zapraszamy na szkolenie

Inżynieria Biomedyczna - aspekty kształcenia

Politechnika Gdańska
15 – 18 czerwca 2011
WETI sala 122


 
> Zaproszenie kierujemy do wszystkich Nauczycieli Akademickich biorących udział w projekcie jak i do pracowników PG zaangażowanych w sprawy organizacyjne związane z kształceniem i administracją PO KL; można uczestniczyć w części zajęć.
Zajęcia prowadzą pracownicy Międzywydziałowej Szkoły Inżynierii Biomedycznej AGH
 
Zapraszamy na wykład PDF Wydrukuj e-mail

         Katedra Inżynierii Biomedycznej zaprasza na wykład Pana Toma Gray`a (CTO KAINOS) pt. „Software Engineering and the healthcare IT”. W czasie wykładu prowadzący przedstawi doświadczenia firmy Kainos Software Limited w projektowaniu i realizacji systemów IT w ochronie zdrowia. Ukazane zostaną przykłady realizacji systemów, głównie na rynku medycznym Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma posiada swój oddział w Gdańsku. Więcej informacji o firmie i jej produktach można znaleźć na stronie: http://www.kainos.pl.

 

Czytaj...
 
VIII Bałtycki Festiwal Nauki PDF Wydrukuj e-mail

      W dniach 27.05 do 30.05 odbyła się już  VIII  edycja Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Katedra Inżynierii Biomedycznej  po raz kolejny wzięła aktywny udział w tym  wydarzeniu przedstawiając wiele  ciekawych pokazów oraz eksperymentów prezentujących fascynujący świat inżynierii biomedycznej. Nasze stanowiska cieszyły się dużym zainteresowaniem, wywołując duże zaciekawienie wśród odwiedzających je osób, a szczególnie dzieci. 

Czytaj...
 
Zapraszamy na VIII Bałtycki Festiwal Nauki PDF Wydrukuj e-mail

    W dniach 27 - 30 maja odbędzie się ósma edycja Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Katedra Inżynierii Biomedycznej już po raz trzeci aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu i przygotowała wiele prezentacji, pokazów oraz warsztatów. Z nami dowiesz się między innymi: jak pracuje twoje serce, jak możesz sterować komputerem bez użycia rąk, jak wygląda świat widziany obiektywem kamery termograficznej. Zachęcamy do zapoznania się z  naszym programem oraz do odwiedzenia naszych pokazów.

Czytaj...
 
<< Start < Pokaz 1 2 3 4 Następny > Koniec >>

Strona 1 z 4