http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/707913mIB_mini_book_01.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/110928mIB_mini_book_02.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/910306mIB_mini_book_03.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/207486mIB_mini_book_04.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/967681mIB_mini_book_05.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/436276mIB_mini_book_06.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/752171mIB_mini_book_07.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/502075IB_mini_book_08.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/478831IB_mini_book_09.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/997367IB_mini_book_10.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/392886IB_mini_book_11.jpg http://biomed.eti.pg.gda.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457328IB_mini_book_12.jpg

Home Dydaktyka
Dydaktyka

Inżynieria biomedyczna jest jedną z najsilniej rozwiniętych obecnych gałęzi nauki, usług i przemysłu; wymaga znajomości szerokiego wachlarza zagadnień oraz umiejętności pracy w interdyscyplinarnych zespołach. Studenci specjalności kształcą się pod opieką Katedry Inżynierii Biomedycznej, która posiada status Centrum Doskonałości (nadany przez Ministra Nauki w zakresie pozycji naukowej). Mają oni zapewniony dostęp do profesjonalnej kadry, aparatury oraz oprogramowania, a także wymiany z zagranicą (Bruksela, Ilmenau, Londyn).

 

Oferta dydaktyczna

Katedra Inżynierii Biomedycznej współpracując z innymi jednostkami Politechniki Gdańskiej oferuje następujące możliwości w zakresie edukacji:

-         studia I stopnia w zakresie Inżynierii biomedycznej zgodnie z nowym programem oferowanym dla kandydatów na studia począwszy od roku akademickiego 2008/2009,

-         studia w zakresie specjalności Inżynieria biomedyczna dla obecnych studentów kierunku Elektronika i Telekomunikacja oraz studia uzupełniające dla obecnych studentów Wydziału ETI,

-    studia doktoranckie pod opieką samodzielnych pracowników naukowych naszej Katedry, 

-         kursy i szkolenia w zakresie inżynierii biomedycznej.

Jeśli jesteś kandydatem na studia i myślisz o studiowaniu Inżynierii biomedycznej obejrzyj materiał przeznaczony dla Ciebie (Dla maturzystów, O inżynierii biomedycznej) oraz przejdź do  prezentowanego niżej opisu przedmiotów w programie studiów inżynierii biomedycznej. Jeśli uznasz naszą propozycję za ciekawą poniżej znajdziesz również opis co zrobić aby zgłosić się na studia w zakresie inżynierii biomedycznej począwszy od najbliższego roku akademickiego 2008/2009.

Jeśli jesteś już studentem Wydziału ETI zapoznaj się z prezentowanym  programem specjalności jaką polecamy. Dalsze informacje można znaleźć w dziale (Wybór specjalności).

Informacje o kursach i szkoleniu na odległość można znaleźć na naszej platformie edukacji na odległość (distance learning). Wystarczy z menu wybrać zakładkę (Kształcenie na odległość).

Prezentacje efektów prac przykładowych prac dyplomowych zrealizowanych w Katedrze Inżynierii Biomedycznej można zobaczyć tutaj (PRZYKŁADOWE, ZREALIZOWANE PRACE DYPLOMOWE).

 

# Tytuł artykułu trafień
1 Dlaczego warto studiować inżynierię biomedyczną? 73953
2 Rekrutacja - co zrobić aby zapisać się na studia z zakresu INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ 38111
3 Program studiów: Inżynieria biomedyczna dla obecnych studentów Wydziału ETI 16775
4 Program studiów: Oferta dydaktyczna dla kandydatów na studia (DLA MATURZYSTÓW) 14018