Home Międzywydziałowy Kierunek Inżynieria Biomedyczna Konkurs na logo
Konkurs na logo
Rozstrzygnięcie konkursu PDF Wydrukuj e-mail
Logo Międzywydziałowego Kierunku Inżynieria Biomedyczna         Rozstrzygnięto konkurs na nowe logo graficzne Międzywydziałowego Kierunku Inżynierii Biomedycznej. Autorem zwycięskiego projektu wybranym przez komisję  jest student Wydziału ETI Piotr Makarewicz. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy konkursu oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie.
Czytaj...
 
Termin rozstrzygnięcia konkursu PDF Wydrukuj e-mail

Konkurs na logo        Niestety z powodu trwających wakacji i nieobecności kilku członków komisji nie udało się rozstrzygnąć wyników konkursu na nowe logo Międzywydziałowego Kierunku Inżynieria Biomedyczna. Nowy termin ogłoszenia wyników konkursu to 20 lipca.

 

 

 

 
Prace nadesłane, czas na wybór PDF Wydrukuj e-mail

Konkurs na logo       26 czerwca upłynął termin nadsyłania propozycji na nowe logo   Międzywydziałowego Kierunku Inżynieria Biomedyczna.  Do konkursu zostało zgłoszonych wiele ciekawych oraz nowatorskich prac -  łącznie 28 projektów. Wyniki konkursu oraz projekt zwycięskiego logo wybranego przez komisję zostanie ogłoszony do 15 lipca na stronie internetowej. Dla autora zwycięskiej propozycji przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 500 zł. Serdecznie dziękujemy autorom wszystkich nadesłanych prac za udział w konkursie.

 
Weź udział w konkursie PDF Wydrukuj e-mail

Konkurs na logo      Przypominamy o trwającym konkursie na nowe logo graficzne Międzywydziałowego Kierunku Inżynieria Biomedyczna. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w  wysokości  500 zł. Prace należy przesyłać na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz aktywować JavaScript, by go obejrzeć. do dnia 26 czerwca 2009 roku. Więcej szczegółów o konkursie znajduje się tutaj. Zachęcamy do nadsyłania prac.

 

 
Konkurs na logo PDF Wydrukuj e-mail

     Katedra Inżynierii Biomedycznej ogłasza konkurs na nowe logo graficzne Międzywydziałowego Kierunku Inżynieria Biomedyczna. Symbolika loga musi nawiązywać do tematyki kształcenia na kierunku Inżynieria Biomedyczna. Prace prosimy nadsyłać na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, musisz aktywować JavaScript, by go obejrzeć. do dnia 26 czerwca 2009 roku.

 

 

Czytaj...